Új SOS-funkció került a Google keresőbe és a Google Mapsbe
Terrorveszélyre, természeti katasztrófákra, balesetekre és más krízisekre hívja fel a figyelmet a Google keresője és térképszolgáltatásai.
Terrorveszélyre, természeti katasztrófákra, balesetekre és más krízisekre hívja fel a figyelmet a Google keresője és térképszolgáltatásai.
Nézzük ezeket a fotókat, és alig akarjuk elhinni, hogy tényleg a Földön készültek, és megtalálhatók a Google Earth adatbázisában. Egy orosz dizájner gyűjtötte össze a térképszolgáltatás talán legérdekesebb képernyőképeit.
A Google Magyarországon is elérhetővé tette azt a funkciót Térkép alkalmazásában, amelynek segítségével a felhasználók már utazásuk megtervezésénél láthatják, mely épületek, liftek, éttermek, azok, amelyek akadálymentesen megközelíthetőek. A felhasználók közreműködésével a térképen egyre több, valós idejű információ lesz elérhető az akadálymentesített létesítményekkel kapcsolatban.
Mostantól iPhone-okra és androidos készülékekre is elérhető a Google Maps eddigi egyik leghasznosabb funkciója.
... meg Oroszországból és Törökországból. Mutatjuk!
A Google térképalkalmazása képes megjegyezni, hol hagytuk az autónkat, ráadásul ha a szimpla odairányítás nem lenne elég, képet is mutathat a helyről.
Hyperlapse a Föld körül címmel egy lélegzetelállító két és fél perces videó született a Google térképszolgáltatásainak állóképeiből.
Meghekkelték a Trump Towert a Google Mapsen, és egy elég rossz hangzású névvel helyettesítették a felhőkarcolóét. A Google már orvosolta a problémát.
A Google navigációs alkalmazása ezentúl azt is meg tudja mutatni, mennyire erős a forgalom a környékünkön, így kikerülhetők lesznek a dugók és a torlódások.
A Google összekötötte a naptárát és a térképeit, így mostantól sokkal egyszerűbben találhatunk oda a találkozóra.
A Google térképére alapozott játékban egy jetivel lehet felfedezni a Himaláját, majd az egész világot. Alapvetően gyerekeknek készült, de a felnőttek is szeretni fogják. Ebben már csak azért is vagyunk ilyen biztosak, mert minket is magával ragadott.
A Google navigációs alkalmazása már nem csak azt mutatja meg, hogyan lehet eljutni A-ból B-be, hanem azt is, hogy milyen parkolási helyzetre számíthatunk az úti célunk környékén.